תמיכה   בחיוכים בריאים

טיפול אוראלי נגיש

תמיכה
בחיוכים בריאים

כדי לגרום לחיוכים בריאים צריך לפעול להנגשה

תארו לעצמכם שכל אחד היה מקבל את כל ההדרכה הדרושה כדי לשמור על בריאות החיוך שלו. היינו יכולים למנוע כל כך הרבה בעיות בבריאות הפה הניתנות למניעה ולטיפול. זהו החזון שלנו, וכדי להגיע אליו אנו מעלים את הסטנדרטים לבריאות הפה באמצעות פתרונות המוצרים שלנו ויוצרים הזדמנויות למידה בריאות להקניית הרגלים שקל לקיים.

אנו שואפים לעתיד ללא חורים בשיניים

החל מללמד שני מיליארד ילדים הרגלי טיפוח לבריאות הפה עד שנת 2025, ועד להנגשת הרגלים טובים להיגיינת הפה, יוזמות קולגייט מבטיחות שנמשיך להנגיש את הטיפול בפה.

Colgate Bright Smiles Bright Futures

2 מיליארד חיוכים זוהרים

תוכנית ®BRIGHT SMILES, BRIGHT FUTURES
("חיוכים זוהרים, עתיד זוהר") של קולגייט

במשך כמעט 30 שנה, תוכנית קולגייט BRIGHT SMILES, BRIGHT FUTURES® (חיוכים זוהרים, עתיד זוהר) מספקת לילדים ברחבי העולם בדיקות שיניים בחינם וחינוך לבריאות הפה כדי לעזור לבנות הרגלים בריאים לכל החיים. הודות לעזרתכם, נגענו בחייהם של למעלה ממיליארד ילדים. כעת, המטרה שלנו היא להגיע לשני מיליארד עד 2025.

בואו לגלות עוד

 

אנו הופכים את הטיפול בפה לקל יותר ונגיש יותר

אנו מתחייבים להנגיש בקלות מוצרי בריאות וחינוך איכותיים לטיפול בפה ליותר ויותר אנשים ברחבי העולם. אנו רוצים שכל אדם, ללא קשר לצרכים או לנסיבות, יהיה מצוייד בכל המידע והכלים הדרושים לו כדי להמשיך ולשפר את בריאות הפה כל יום.

מרכז בריאות הפה בקולגייט

מרכז בריאות הפה בקולגייט

יש לכם שאלות לגבי בריאות הפה? לנו יש תשובות! בקרו באופן קבוע באתר המעודכן של מרכז בריאות הפה כדי למצוא מאמרים וסרטונים מועילים. אנו נעדכן אתכם לגבי ההמלצות האחרונות לגבי גשרים, סתימות, שיני בינה ועוד, כך שתוכלו להיות מוגנים מבעיות בריאות הפה בכל שלב ובכל גיל.
 

בקרו במרכז לבריאות הפה

Sustainable dental care products

קיימות

מגן על הסביבה באמצעות שקיפות

 

למדו עוד