אמא ובנה מחבקים בשמחה.
Badge field

כאב שינים לילדים? הכירו פתרונות ביתיים להקלת הכאב

אם הילד סובל מכאב, משתלטים עלינו אינסטינקטים הוריים. אבל האם אתם יודעים מהי הדרך הטובה ביותר להתמודד עם כאב שיניים? כאשר ילדכם מתלונן על כאבי שיניים ועד שתגיעו לרופא השיניים, תוכלו להקל על כאב השיניים שלו בבית.

טיפולים ביתיים לכאבי שיניים

עם הסימן הראשון לכאב שיניים, בדקו אם יש בעיות שניתן לזהות. השתמשו בחוט דנטלי כדי להסיר חתיכות מזון שנתקעו, בדקו אם יש שן מתנדנדת, ואם יש פציעות בפה. לאחר מכן,תוכלו לפעול כדי להפחית את הסימפטומים עד להגעה לרופא השיניים.

  • שלב חשוב בהקלה על כאבי שיניים הוא הפחתת הנפיחות בפה. אם הילד מבוגר דיו כדי לשטוף ולירוק, הוא יכול להשתמש בתמיסת מים מלוחים חמימים כדי להפחית את הדלקת, כך מייעצת האקדמיה האמריקאית לרפואת שיניים לילדים (AAPD). ערבבו כפית מלח שולחן רגיל לתוך כוס קטנה של מים חמימים ותנו לילד לשטוף עם זה את כל חלקי הפה.
  • קומפרס קר
    לאחר מכן, אתם יכולים להניח קומפרס קר על החלק החיצוני של הלחי של הילד, קרוב לאזור הכואב. קומפרס קר יגרום להתכווצות כלי הדם באזור, מה שהופך את הכאב לפחות חמור. עטפו קומפרס קפוא מסוג ג'ל או שקית קרח במגבת רכה ועזרו לילדכם להחזיק אותו במקום כדי להפחית את הלחץ והנפיחות בתוך הפה.

בקרו אצל רופא השיניים

פתרונות אלה אמורים לעזור להקל באופן זמני על כאב השיניים של ילדכם שתגיעו לרופא שיניים. כאבי שיניים יכולים להיגרם ממגוון בעיות, כגון זיהומים, פציעה, שן רפויה, עששת או חלקיקי מזון שנדבקו. רופא שיניים יוכל לזהות את הסיבה לכאב ולהמליץ על פתרון.

חשוב לא להתעלם מכאבי שיניים, למרות שילדכם עשוי להיראות רגוע לרגע. גשו לרופא השיניים בהקדם האפשרי מכיוון שייתכן שיהיה צורך בהליך דנטלי או מתן תרופות מרשם כדי לטפל בסימפטומים כראוי.

והכי חשוב, אל תדאג. אתם מצוידים ישבותבשיטות ביתיות כדי להקל על הכאב השיניים של ילדכם ולראות אותו שוב מחייך תוך זמן קצר!

רוצים עוד טיפים או הצעות ישר למייל?

הירשמו עכשיו