צעירה מאושרת עם חיוך גדול

המדריך להלבנת שיניים

זה יכול להיות קל להאיר את החיוך שלכם בביקור אצל רופא השיניים על ידי טיפול הלבנה, או על ידי רכישת אחת מאפשרויות לטיפול ביתי הזמינות בחנויות. אתם לא בהכרח צריכים לשנות את ההרגלים שלכם כדי להלבין את השיניים. החלפת משחת השיניים הרגילה שלכם במשחת שיניים מלבינה היא פשוט דרך מצוינת להתחיל להלבין את החיוך שלכם בהדרגה. שימוש במי פה מלבינים,זו דרך טובה להשלים את הרגלי היגיינת הפה הרגילים שלך.

מאכלים ומשקאות מסוימים עלולים לגרום להכתמת שיניים. מזונות אלו כוללים קפה, תה, יין ומשקאות ספורט. גם עישון יכול לגרום להכתמת שיניים.

ייתרונות

בעוד שהשיניים שלנו, מטבען, אינן לבנות לחלוטין, רוב האנשים מרגישים שהם יכולים לשפר את החיוך שלהם עם שיניים בהירות ולבנות יותר. עם הזמן, השיניים שלנו מקבלות כתמים חיצוניים כתוצאה מאכילה ושתייה של מאכלים ומשקאות מסוימים. עם הגיל הן גם מצהיבות, כתוצאה מפיגמנטציה בתוך השיניים. ישנן דרכים שונות להסיר בבטחה את הכתמים החיצוניים ולהשאיר חיוך לבן וזוהר יותר.

טיפול

שמירה על היגיינת פה טובה היא חיונית לכל מי שרוצה שיניים לבנות יותר. צחצוח שיניים, שימוש בחוט דנטלי ושימוש במי פה הם דרכים מצוינות לטפל בשיניים ולסייע במניעת היווצרות כתמים. שימוש בחוט דנטלי לפחות פעם ביום יכול לעזור להסיר רובד חיידקים בשיניים שהצטבר.

חומצות מחלישות את אמייל השיניים וכאשר האמייל חלש צחצוח שיניים עלול להזיק לשיניים.

ה-ADA גם אומר שמזונות מסוימים כמו תפוחים, אגסים, סלרי, גזר, כרובית ומלפפונים יכולים למעשה לעזור לשמור על השיניים נקיות יותר ולחסל חיידקים. הוספת מזונות אלה לתזונה שלכם יכולה לעזור לשמור על שיניים לבנות.

שימוש בקשית בזמן השתיה יכול לעזור להרחיק את הצבעים הגורמים לכתמים מהשיניים. זה נכון במיוחד עבור משקאות כמו קפה, תה, יין ומשקאות ספורט.

הליך

ישנן דרכים רבות להלבין את השיניים; להלן כמה מהסוגים הפופולריים של הליכי הלבנה:

הלבנה ביתית

כדי לשמור על שיניים לבנות, לא מספיק להלבין את השיניים פעם אחת ולצפות שהן יישארו כך. גורמי אורח חיים, כגון עישון ושתייה מופרזת של נוזלים הגורמים לכתמים, יגרמו לדרישה של טיפולים משלימים תכופים יותר. שוחחו עם רופא השיניים שלכם לגבי מידע נוסף על שיטת ההלבנה הביתית המתאימה ביותר עבורכם.

מוצרים אלה זמינים כולם בסופרמרקטים ובבתי המרקחת.

הלבנת שיניים מקצועית

להלבנה המהירה והיעילה ביותר, רופא השיניים שלכם יכול להציע טיפולים מקצועיים. אפשרויות אלה במרפאת השיניים מכילות חומרי הלבנה בריכוז גבוה יותר, ומפיקות תוצאות טובות ומהירות יותר מאשר אפשרויות ללא מרשם. למעשה, השיניים שלכם עשויות להיות לבנות יותר בביקור אחד בלבד. ישנו גם ייתרון נוסף של טיפול שהוא בפיקוח על ידי איש מקצוע. טיפול הלבנה ביתי משלים יעזור להשיג תוצאות לאורך זמן יחד עם טיפולי ההלבנה במרפאת השיניים.

הלבנה בלייזר

הלבנת שיניים בלייזר היא דרך יעילה להסרת כתמים, במהירות. למעשה, האקדמיה האמריקאית לרפואת שיניים קוסמטית אומרת שהלבנה בלייזר יכולה להביא להלבנה של עד 10 גוונים במשך כשעה. את ההליך ניתן לעבור במרפאת השיניים לכן כדאי להתייעץ עם רופא השיניים שלכם אם אתם מעונינים בהליך שכזה.

רוצים עוד טיפים או הצעות ישר למייל?

הירשמו עכשיו