איך מלבינים שיניים
Badge field

איך מלבינים שיניים

Published date field

אחת השאלות הנפוצות ביותר כיום אצל מטופלים בשירותי קוסמטיקה היא כיצד להלבין שיניים. על פי סקר שנערך על ידי האקדמיה האמריקאית לרפואת שיניים קוסמטית, כמעט כל המבוגרים מאמינים כי חיוך אטרקטיבי הוא נכס חברתי חשוב, והוא חשוב גם בתחום כוח העבודה, אך לאנשים יש הרבה שאלות לגבי השיטות העומדות לרשותם.

למרבה המזל, הלבנת שיניים היא אחת הדרכים הקלות והחסכוניות ביותר לשפר את החיוך שלכם, ורוב השיטות ניתנות להשגה בקלות. אך לפני שתתחילו, חשוב לקבוע מה ברצונכם להשיג בהלבנה. לאחר התייעצות עם רופא השיניים שלכם, תוכלו לגבש יחד תוכנית פעולה לגבי השיטה הטובה ביותר להלבנת שיניים.

ישנן שלוש שיטות בסיסיות בהן תוכלו להשתמש כדי להבהיר את השיניים:

הלבנה במרפאה

תהליך זה כרוך בביקור אצל רופא השיניים שלכם למריחת ג'ל מרוכז מיוחד על השיניים. בדרך כלל פעולת הג'ל אורכת כ-20-30 דקות, אך זמן הביקור אצל הרופא עשוי להימשך עד שעה. מכיוון שהג'ל עלול לגרום לרגישות בשיניים, רופא השיניים עשוי להורות לכם לצחצח שיניים במשחת שיניים לשיניים רגישות למשך זמן מה לאחר הטיפול. שיטת ההלבנה במרפאה עשויה להצריך מספר פגישות, ורופא השיניים עשוי לתת לכם משטחי פה שהותאמו לכם אישית עם חומר ג'ל חלש יותר להמשך התהליך בבית.

הלבנה ביתית

שיטה זו דומה להלבנה במרפאה, אך את ההלבנה בבית מבצעים בעזרת ג'ל הלבנה מתון. יהיה עליכם להרכיב בבית ערכת משטחי שיניים מותאמת אישית למשך כשעה לכל היותר בכל פעם, ולהפסיק כאשר השיניים יגיעו לגוון הרצוי לכם. עם זאת, בסופו של דבר, השיניים לא יוסיפו להלבין עוד, וכמו בשיטת ההלבנה במרפאה, הלבנת שיניים ביתית עשויה להצריך אתכם להשתמש במשחת שיניים לשינים רגישות למשך זמן מסוים.

שיטת הלבנה ביתית נוספת היא רצועות ג'ל ללא מרשם אשר מניחים ישירות על השיניים למשך כשעה ביום. התוצאות עשויות להשתנות, ממש כמו היישום בעזרת משטחי השיניים. שיטה זו היא היעילה ביותר כאשר השיניים ישרות לחלוטין, מכיוון שרצועות ההלבנה הפלסטיות צריכות להיות מסוגלות לגעת במשטח כל שן בשלמותו. בכל מקרה, לעתים קרובות השימוש ברצועות הלבנה יקר יותר ממשחות שיניים מלבינות ייעודיות.

משחות שיניים להלבנה

עבור רבים מהמטופלים, משחות שיניים מלבינות הן אפשרות טובה להלבנת שיניים. על ידי שימוש במשחת שיניים להלבנה, אתם לא רק מנצלים את מרכיבי ההלבנה המיוחדים, אלא גם שומרים על בריאות החניכיים והשיניים. פעלו לפי ההוראות שעל המוצר אודות הליך הלבנת השיניים, ותוכלו להיות בדרך לחיוך לבן ובריא יותר כבר בעוד שבוע. בבחירת משחת שיניים להלבנה, הקפידו לחפש את אישור התאימות של ה-ADA, המספק לכם את האישור שהיא עומדת בסטנדרטים של איגוד רופאי השיניים האמריקאי לבטיחות ויעילות.

השימוש בכל אחת משלוש השיטות להלבנת שיניים יעניק לכם חיוך בריא למראה. התייעצות עם רופא השיניים או השיננית לפני שתתחילו היא הדרך הטובה ביותר עבורכם להבטיח תוצאה טובה.

רוצים עוד טיפים או הצעות ישר למייל?

הירשמו עכשיו