צחצוח שיניים וביטחון עצמי

מה הקשר בין צחצוח שיניים לבטחון עצמי?

צחצוח שיניים בבוקר ולפני השינה הפך לחלק משגרת יומנו. אמנם זו מטלה שגרתית, אך כדאי לך מאוד להשקיע בעצמך, הן למען בריאות פיך והן למען הגברת ביטחונך העצמי. כשאתה מרגיש טוב עם עצמך מבפנים, אתה מקרין זאת החוצה, לסביבה. בוא וראה כיצד צחצוח שיניים יכול להגביר את ביטחונך העצמי.

כשאנו פוגשים מישהו, אחד הדברים הראשונים שאנו מבחינים בו אצלו הוא החיוך. וידוע לכל, שאצל מי שמרגיש בנוח עם החיוך שלו הביטחון העצמי עולה אוטומטית. לכן בהחלט כדאי לדאוג לחיוך באמצעות שגרה יומית של צחצוח שיניים. צחצוח שיניים עוזר לשמור את החיוך במיטבו. קח את מברשת ומשחת השיניים, ועזור להן להפעיל את הקסם שלהן.

שיחה טובה מתחילה בפה רענן

אין דבר מביך יותר מאשר להפגיז את בן שיחך בריח רע מהפה. ריח רע מהפה עלול להביך מאוד, ומעבר לכך, הוא עלול לגרום לך להחמיץ הזדמנויות לדבר עם חבריך ועמיתיך ולהציג את עצמך במיטבך.

"מטרת מאמר זה היא לקדם את הידע בנושאים כלליים הקשורים לבריאות הפה ואת ההבנה של נושאים אלה. מאמר זה אינו אמור להחליף ייעוץ, אבחון או טיפול על-ידי אנשי מקצוע. בכל שאלה לגבי בעיה רפואית או טיפול רפואי יש להתייעץ תמיד עם רופא שיניים או איש צוות רפואי מוסמך אחר."

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם‎

ריח רע מהפה

הגדרה

ריח רע מהפה נגרם בדרך כלל כתוצאה מהתפרקות מזון. גורמים אחרים כוללים היגיינה דנטלית לקויה, יובש בפה, מחלות, זיהומים, שימוש בטבק ודיאטה קיצונית.

גורמים

רוב המקרים של ריח רע מהפה מתחילים בפה. ישנם גורמים אפשריים רבים שכוללים:

  • חלקיקי מזון ממזונות בעלי ריח חזק במיוחד כגון שום או בצל
  • עישון
  • זיהומים בדרכי הנשימה
  • Acid Reflux
  • רפלוקס חומצי
  • היגיינת פה לקויה

ריח רע מהפה גורם לכם לאי נעימות?

ריח רע מהפה עלול לגרום לכם ולסובבים אתכם לאי נעימות, אך למרבה המזל זוהי בעיה שקל לטפל בה. נסו את אחד ממוצרי ריענון הנשימה שלנו.