בחירה מברשת השיניים המתאימה
Badge field

בחירה מברשת השיניים המתאימה

Published date field

 

באיזה סוג מברשת שיניים מומלץ להשתמש?

כיוון שקיימות מברשות שיניים במגוון צורות, גדלים ועיצובים, בחירת מברשת השיניים המתאימה עשויה להיות קשה ומבלבלת. כשאתם בוחרים מברשת שיניים עליכם לשים לב לתכונות הבאות:

  • רוב מומחי השיניים מסכימים ביניהם שמברשת שיניים בעלת זיפים רכים היא הטובה ביותר להסרת פלאק ושרידי מזון מהשיניים. עדיף לבחור גם מברשות בעלות ראש קטן, מכיוון שהן מיטיבות להגיע לכל אזורי הפה, לרבות השיניים האחוריות שקשה להגיע אליהן.
  • כשמדובר בסוג הידית (כגון ידית למניעת החלקה או צוואר גמיש), צורת הראש (צר ומחודד או מלבני) וסגנון הזיפים (כגון גלי, שטוח או בצורת כיפה), בחרו את הסוג הנוח לכם ביותר. מברשת השיניים הטובה ביותר היא זו המתאימה לפה ומאפשרת להגיע לכל השיניים בקלות.
  • מברשת שיניים חשמלית היא אפשרות טובה עבור אנשים רבים. מברשת שיניים כזו מנקה טוב יותר את השיניים, בעיקר עבור אלה שמתקשים בצחצוח או בעלי מגבלה של תנועות הידיים.

באיזו תדירות מומלץ להחליף את מברשת השיניים?
עליכם להחליף את מברשת השיניים שלכם, כשנראים בה סימני בלאי או מדי שלושה חודשים, המוקדם מביניהם. בנוסף, חשוב מאוד להחליף את מברשת השיניים לאחר החלמה מהצטננות, מכיוון שהזיפים עלולים לצבור חיידקים שעלולים לגרום להצטננות חוזרת.

toothbrushes
מברשת שיניים שחוקה (למעלה) עלולה לפגוע ברקמת החניכיים. החליפו את מברשת השיניים שלכם מדי שלושה חודשים או כאשר היא מתבלה.

 

רוצים עוד טיפים או הצעות ישר למייל?

הירשמו עכשיו