אישה שמחה לגלות איך להלבין שיניים

שטיפת הפה המלבינה הטובה ביותר: מה לחפש

מי יאמר לא לחיוך לבן יותר? עם כל כך הרבה טיפולים להלבנת שיניים ביתיים, יש לכם יותר אפשרויות מאי פעם להאיר את השיניים שלכם. שטיפות פה להלבנת שיניים יכולות לעזור להשלים את שגרת טיפול הפה שלכם, כך שתקבלו את תוצאות הלבנת השיניים הרצויות. גלו כיצד שטיפת פה פשוטה יכולה להשפיע על החיוך שלכם, כך שתוכלו לבחור את שטיפת הפה המלבינה הטוב ביותר לעבודה הזו.

מה זה שטיפת פה מלבינה?

שטיפת פה מלבינה מכילה חומר הלבנה הנקרא מי חמצן כדי לסייע בהסרת כתמי שטח מהשיניים. שוטפים את הפה באופן קבוע עם מי פה המלבינים לשינוי צבע השיניים. שטיפת הפה המלבינה הטובה ביותר תכלול מרכיבים שעושים יותר מאשר להלבין את השיניים שלכם, כגון פלואוריד לחיזוק האמייל שלכם או צטילפירידיניום כלוריד כדי להרוג חיידקים הגורמים לפלאק ולריח רע מהפה.

איך להשתמש בשטיפת פה מלבינה

כדי ששטיפת פה מלבינה תהיה יעילה, עליכם להוסיף אותה באופן עקבי לחלק משגרת טיפול הפה שלכם. מחקר ב-כתב העת Scientific World הראה ששטיפות פה עם מי חמצן הגבירו את לובן השיניים לאורך זמן, אך לא מצאו שינויים משמעותיים בצבע ב-56 הימים הראשונים. כדי להפיק את המרב משטיפת הפה המלבינה שלכם, עקבו אחר ההוראות בגב הבקבוק, והתחייבו להשתמש בה לטווח ארוך. רוב המוצרים ידרשו מכם לשטוף את התמיסה בחלל הפה במשך 60 שניות פעמיים ביום. זכרו לא לבלוע!

כיצד להשיג את התוצאות הטובות ביותר להלבנת שיניים

שטיפת פה להלבנה עובדת בצורה הטובה ביותר בשילוב עם טיפולי הלבנת שיניים אחרים בבית ובמרפאת השיניים, על פי Restorative Dentistry Endodontics רוב שטיפות הפה המלבינות מכילות ריכוז של שני אחוזים של מי חמצן. לשם השוואה, מוצרי ההלבנה המשמשים את רופא השיניים שלכם מכילים 25-40 אחוזים. המחקר של כתב העת Scientific World מצא שאפילו ג'ל הלבנה ביתי עם 10 אחוז קרבמיד פרוקסיד עבד טוב יותר מאשר שטיפת הפה בהלבנת השיניים כאשר הג'ל נמרח ישירות על השן. טכניקות הלבנה אחרות כוללות משחת שיניים, רצועות הלבנה, ג'לים ללא מרשם, פלטות לשימוש ביתי וטיפולי הלבנה מקצועיים.

שוחחו עם רופא השיניים שלכם על הדרך הטובה ביותר לשפר את צבע השיניים שלכם. רופא השיניים או השיננית שלכם יכולים לקבוע אם אתם מועמדים טובים לטיפולי הלבנה ולהמליץ על טכניקת ההלבנה הטובה ביותר למצבכם.

זכרו כי שטיפות פה ומי פה אינם מחליפים צחצוח רגיל ושימוש בחוט דנטלי. הגנה על השיניים מפני עששת וריקבון היא הצעד הראשון והחשוב ביותר לחיוך יפה יותר. גלו כיצד שטיפת פה מלבינה ומוצרי הלבנה אחרים יכולים ללוות את שגרת טיפול הפה שלכם כדי לעזור ללובן השיניים שלכם לזרוח.

רוצים עוד טיפים או הצעות ישר למייל?

הירשמו עכשיו