הכינו את ערכת הלבנת השיניים הביתית שלכם
Badge field

הכנת ערכה להלבנת שיניים ביתית

Published date field

גם כשאתם בחופשה, לא תרצו להרפות משגרת הלבנת השיניים שלכם ולאבד את החיוך האטרקטיבי והזוהר. מעל לכל, תרצו שהשיניים שלכם ייראו במיטבן בזמן שאתם נרגעים ונהנים. הכנת ערכה ביתית להלבנת שיניים שתוכלו לארוז במזוודה היא פשוטה, וכרוכה רק בבחירת מספר מוצרים יעילים וקומפקטיים לטיפול בפה.

מברשות שיניים

כדי לשמור על חיוך פנינים זוהר, אל תעזבו את הבית בלי מברשת שיניים שנועדה לקרצף כתמים מהאמייל על השיניים. מברשת שיניים מיני, קומפקטית וחד פעמית, הינה אידיאלית לטיסות ולטיולי סוף שבוע. מברשת מיני אינה תופסת מקום רב ורבות מהן אינן זקוקות למים, כך שלעולם לא תצטרכו לדאוג לשטיפה. לחופשה ארוכה יותר, מברשת השיניים הרגילה שלכם ועט הלבנה הם סוג השילוב החסכוני בכל מקום שתצטרכו. לאחר צחצוח השיני, תוכלו להשתמש בעט לטיפול באזורים בהם קיימים כתמים שטחיים.

משחות שיניים

הימנעו מלקחת עמכם לחופשה שפופרות מגושמות של משחות שיניים מלבינות. שפופרת גדולה של משחת שיניים תופסת מקום רב, ואתם משתמשים רק במעט ממנה. יתרה מזאת, משחת שיניים נמצאת בקטגוריית חוק הנוזלים של רשות אבטחת התעבורה (TSA) בארה”ב, שמשמעותה שאם אתם טסים, אינכם יכולים לקחת במטען עליה למטוס שלכם דבר גדול יותר משפופרת משחת שיניים בגודל 3.4 אונקיה (כ-100 מ"ל). בחרו משחת שיניים להלבנה בגודל המתאים לנסיעות שתשתלב יפה בתיק מוצרי הטיפוח שלם ולא תמשוך את תשומת הלב של ה-TSA.

מי פה

אם אתם רוצים שהשיניים שלכם יבריקו, שטיפה עם מי פה להלבנת שיניים היא הטיפול הסופי לאחר צחצוח השיניים פעמיים ביום. עם זאת, בקבוקי מי פה הם מעט גדולים מכדי שתוכלו להעביר אותם. אם אתם טסים ליעד שלכם עם מטען מוגבל, שפכו את מי הפה לתוך בקבוק מיוחד בגודל המיועד לנסיעות, אותו תוכלו לרכוש בבתי מרקחת רבים. אל תשכחו להוסיף תווית שתזכיר לכם מה יש בפנים.

חוט דנטלי

למרות שחוט דנטלי אינו מסיר כתמים מהשיניים, ערכת ביתית להלבנת שיניים אינה שלמה ללא חוט דנטלי. כשאתם בחופשה, כשם שאתם מצחצחים שיניים פעמיים ביום עם משחת שיניים להלבנה, עליכם להעביר בין השיניים חוט דנטלי בכל יום כדי לעזור במניעת התהוות חורים. תוסיפו חפיסת חוט דנטלי לתיק הטיפוח שלכם לפני היציאה, ויש לכם ערכת טיפוח הפה מושלמת!

כשיש לארגן כל כך הרבה דברים לקראת היציאה לחופשה, לא תרצו לדאוג יותר מדי לערכת הלבנת השיניים הביתית. בחרו מוצרים שנועדו במיוחד להלבנת שיניים, הכוללים מברשת שיניים, משחת שיניים, מי פה וחוט דנטלי ברשימת הדברים לאריזה. כשאתם בחופשה, תוכלו להצטלם בתמונות למזכרת עם החיוך המושלם ביותר שלכם.

רוצים עוד טיפים או הצעות ישר למייל?

הירשמו עכשיו