אישה מנסה מלבין שיניים

מהן הדרכים הטובות ביותר להלבין את השיניים?

אתם רוצים להאיר את החיוך שלכם? עשו את הצעד הראשון על ידי בחירת טיפול ההלבנה הטוב ביותר עבורכם. גורמים רבים יכולים להשפיע על בחירת הלבנת השיניים שלכם. האם אתה רוצים להלבין במרפאת השיניים שלכם או לעשות זאת מנוחות ביתכם? כמה תרצו להוציא על זה? כמה זמן תרצו שזה ייקח? עם כל כך הרבה אפשרויות בחוץ, אתם עלול להרגיש חוסר החלטיות. החדשות הטובות: מציאת פתרון להלבנת שיניים לא חייב להיות קשה. בדקו את האפשרויות שלכם, ובקשו מרופא השיניים שלכם לעזור לכם למצוא את האפשרות המושלמת עבורכם!

כיצד תוכלו להלבין את שיניכם?

כעת, לאחר שהחלטתם להלבין את השיניים, השלב הבא הוא לדבר עם רופא השיניים. הם יכולים לעזור לכם לזהות את הגורם לשינוי צבע השיניים ואת סוג הכתמים על השיניים שלכם. כתמי שיניים חיצוניים קיימים על פני השן ובדרך כלל ניתן להסירם באמצעות מוצרי הלבנה ללא מרשם. מצד שני, כתמי שן פנימיים קיימים מתחת לפני השן ועשויים לדרוש טיפולים במרפאה. רופא השיניים שלכם יכול לבדוק את השיניים שלכם ולהמליץ על האפשרות הטובה ביותר עבורכם.

 1. ציפויי פורצלן

  ציפויי חרסינה הם כיסויים קטנים בהתאמה אישית שרופא שיניים מדביק לשיניים שלכם כדי לשפר את מראה החיוך שלכם. למרות שאופציה זו של הלבנת שיניים היא יקרה, רופא השיניים שלכם עשוי להציע ציפוי אם הלבנה אינה אופציה עבורכם. ציפויי חרסינה בדרך כלל אינם כואבים, אך חלק מהמטופלים חווים אי נוחות ורגישות לטמפרטורה לאחר הטיפול. מכיוון שהציפויים מותאמים אישית, התהליך עשוי להימשך מספר ביקורים אצל רופא השיניים, אך לאחר שרופא השיניים שלכם יסיים את ההליך הקוסמטי, הם יכולים להחזיק 20 שנה.

  הכי מתאים עבור מישהו עם כתמים שלא ניתנים להסרה עם חומרי הלבנה.

 2. הלבנת שיניים מקצועית

  הלבנת שיניים מקצועית מתבצעת במרפאת השיניים שלכם. רופא השיניים ימרח תמיסה דמוית ג'ל על השיניים שלכם תוך שהוא מאיר אור שמאיץ את פעולת הג'ל. רמת הכאב מינימלית באפשרות הלבנת שיניים זו, כך שאין צורך לפחד מכיסא רופא השיניים. הטיפול אורך כשעה, והתוצאות מחזיקות מעמד זמן רב יותר מטיפולי הלבנה אחרים.

  טוב ביותר למי שרוצה לראות תוצאות מהירות.

 3. פלטות להלבנת שיניים

  תוכלו לרכוש פלטות להלבנה ללא מרשם או לקבל פלטות מותאמות אישית מרופא השיניים שלכם. פלטות ללא מרשם מגיעות עם ג'ל הלבנה עם מי חמצן שמסיר בעדינות כתמי שטח. אבל אם אתם מחפשים פלטות הלבנה שמתאימות בצורה מושלמת, רופא השיניים יכול להכין פלטות באמצעות הטבעה של השיניים שלכם. בנוסף, תוכלו להשתמש בפלטות האלה מנוחות ביתכם. רופא השיניים שלכם ינחה אתכם להניח כמות קטנה של תמיסת הלבנה לתוך הפלטות ולהרכיב אותן עד ארבע שעות ביום למשך שבוע או שבועיים.

  הכי מתאים למי שמעוניין בתוצאות הלבנה מקצועיות מהבית.

 4. רצועות להלבנת שיניים

  רצועות הלבנה הן בחירה מצוינת להבהרה בבית. רצועות השיניים הללו מכילות ג'ל הלבנה שנדבק לשיניים שלכם, מה שמקל על השימוש בבית תוך ביצוע משימות אחרות. אפשרות הלבנה זו פועלת היטב עבור אנשים שיש להם שינוי צבע קל בשיניים ואמייל בריא. רצועות להלבנת שיניים דורשות קצת סבלנות מכיוון שיעברו ימים או אפילו שבועות עד שתתחילו להבחין בחיוך זוהר יותר. רצועות הלבנה יכולות להיות אופציה משתלמת בהשוואה לטיפולים אחרים.

  הכי מתאים למי שרוצה שיניים לבנות יותר במחיר נוח יותר.

  עליכם לקחת בחשבון גורמים רבים לפני בחירת טיפול הלבנה שמתאים לכם. אם אתם מחפשים הסרת כתמים הדרגתית ועדינה, טיפולי הלבנה בבית עשויים להיות האפשרות הטובה ביותר. עם זאת, אם תוצאות מיידיות נראות מושכות יותר, הליכים במרפאת השיניים יכולים להיות התשובה שלכם. אתם תמיד יכולים לדבר עם רופא השיניים שלכם כדי למצוא את האפשרות הטובה ביותר להלבנת שיניים עבורכם.

רוצים עוד טיפים או הצעות ישר למייל?

הירשמו עכשיו