נשים מדברות על הלבנת שיניים כללית
Badge field

הלבנת שיניים: האם זה יעבוד בשבילי ומהן האפשרויות שלי?

אתם בטח רואים פרסומות לטיפולים שונים להלבנת שיניים או משחת שיניים כל יום. זה יכול להיות מבלבל לדעת אם אתם מועמדים טובים להלבנת שיניים או לא, ואם אתם יכולים לעשות את זה בבית או לגשת לרופא השיניים שלם. שיניים לבנות יותר יכולות להגדיל את הביטחון, אז אולי תרצו לבחון את האפשרויות שלכם, הן עם מוצרים בבית והן על ידי שיחה עם רופא השיניים שלכם על ביצוע הליך של הלבנת שיניים.

רוב האנשים עם שיניים קבועות יכולים להיות מועמדים להלבנת שיניים. רופא השיניים שלכם יכול לעזור לכם לקבוע כיצד השיניים שלכם יגיבו וימליץ על האפשרות הטובה ביותר עבורכם. אם הם ממליצים על הלבנה בבית, ודאו שאתם מחפשים מוצרים עם חותמת מאשרת של איגוד השיניים האמריקאי (ADA) או של משרד הבריאות הישראלי ולאחר מכן השתמשו לפי ההוראות. אם יש לכם טיפולים על שיניים כמו ציפוי ויניר, כתרים או שתלים, ייתכן שלא תוכלו להשתמש במוצרי הלבנה, או לבצע הליך הלבנה, שכן מוצרי הלבנת השיניים אינם פועלים על חומרי חרסינה או חומרי דבק. אבל אם השיניים הטבעיות שלכם מוכתמות מכל סיבה שהיא, יש כמה אפשרויות שעומדות לרשותכם.

אילו טיפולי הלבנת שיניים קיימים?

  • יש לנקות את השיניים על ידי שיננית כדי להסיר כתמים חיצוניים שנגרמו על ידי מזון, משקאות או עישון.
  • אתם יכולים להשתמש במשחת שיניים מלבינה שיכולה לעזור להסיר כתמי שטח בין הביקורים במרפאת השיניים.
  • כדי לעלות שלב מעבר לניקוי בסיסי, ניתן להשתמש בג'ל הלבנה או ברצועות הלבנה.
  • אתם יכולים לבחור להלבין שיניים. מוצרים אלה זמינים ללא מרשם או תוכלו להשיג אותם על ידי ביקור אצל רופא השיניים שלכם שיציע ג'ל הלבנה שיעבוד על כתמים עקשניים יותר או הצהבה.
  • רופא השיניים שלכם יכול ליצור פלטה מותאמת אישית להלבנה בבית. קיימות ערכות שונות זמינות, לכן השתמשו לפי ההוראות כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר.
  • אם יש לכם שיניים מוכתמות או פגומות באופן קבוע, רופא השיניים שלכם עשוי להמליץ ​​על ציפוי או הדבקה כדי לתקן שיניים לא סדירות או פגומות או כדי להשיג תוצאות ספציפיות.

באיזה טיפול להלבנת שיניים עלי להשתמש?

בראש ובראשונה, חשוב לנהל שיחה עם רופא השיניים שלכם לפני שתנסו כל מוצר ללא מרשם על השיניים שלכם. טכניקות הלבנה שונות עובדות טוב יותר עבור סיבות ספציפיות לכתמי שיניים.

  • אם השיניים שלכם צהובות, הן עשויות להגיב בצורה הטובה ביותר להלבנה, בעוד שיניים חומות או אפורות עשויות שלא. אם לשיניים שלכם יש פסים או הן מנומרות מטטרציקלין או יותר מדי פלואוריד, הן עלולות לא להגיב להלבנה או להלבין באופן לא שווה. הלבנה גם לא מומלצת אם יש לכם סתימות, כתרים, ציפויים בצבע השיניים או הדבקה בשיניים הקדמיות - לא מומלץ להלבין את החומרים המשמשים למטרה של טיפול בשיניים, ולכן צבע השן עם חומרים לא ישתנה. אם יש לכם כמה שיניים טבעיות וכמה ציפויים או כתרים, הלבנה עלולה להוביל למראה לא אחיד, והצבעים הקבועים של כתרים, ציפויים או סתימות על השיניים שלכם עשויים לבלוט בחיוך הלבן החדש שלכם.
  • אם יש לכם מחלת חניכיים או שיניים רגישות במיוחד, אולי כדאי להימנע ממוצרי הלבנה כימיים וטכניקות שיכולות להפוך את השיניים לרגישות יותר ועלולות לגרות את החניכיים הרכות אם הן אינן מוגנות.
  • אם יש לכם כתמים מתרופות שנטלתם, או מסיבות אחרות ואתם רוצים לקבל חיוך לבן ובהיר יותר, ישנם מוצרים שונים כמו ציפוי חרסינה שאתם יכולים להניח מעל השיניים הטבעיות שלכם.

אנחנו יודעים שחיוך לבן וזוהר יותר הוא המטרה שלכם, אז הדבר הראשון שיש לשקול תמיד הוא היגיינת שיניים נכונה. זה כולל צחצוח עם משחת שיניים מלבינה לאחר ארוחות או כאשר אתם שותים משקה כהה או קפה ושימוש בחוט דנטלי פעם ביום. אם הפתרונות האלו לא נותנים לכם את החיוך חדור הביטחון שאתם מחפשים, דברו עם רופא השיניים שלכם והתחילו לעבוד על תוכנית כדי להוציא את החיוך הכי טוב שלכם.

רוצים עוד טיפים או הצעות ישר למייל?

הירשמו עכשיו