אישה מחייכת להמחשת הלבנת שיניים לפני ואחרי

כתמים לבנים בשיניים לאחר טיפולי הלבנה

זה תמיד מרגיש ונראה נהדר לחייך עם חיוך לבן, צחור ובריא. זו הסיבה שכל כך הרבה אנשים מבקשים טיפולי הלבנת שיניים בביקור אצל רופא השיניים. שיניים לבנות יותר בדרך כלל משפרות חיוך יפה. זה משהו שאנחנו תומכים בו.

הלבנת שיניים היא לא רק פופולרית, אלא היא גם נתפסת כבטוחה, קלה ויעילה. לפעמים לאחר הטיפול, אנשים חווים כתמים לבנים בלתי צפויים על השיניים לאחר ההלבנה. חוששים מכתמים לבנים לאחר הלבנת שיניים? אל דאגה! אנחנו כאן לעזור. הנה מה שאתם צריך לדעת כדי לשלוט בכתמים לבנים פוטנציאליים לאחר הטיפול. אנחנו נתעמק בסיבה שכתמים לבנים מופיעים לאחר ההלבנה, אפשרויות טיפול בכתמים לבנים ומניעת כתמים לבנים בעתיד.

כתמים לבנים לאחר טיפולי הלבנה

כתמים לבנים על השיניים לאחר הלבנה הם דאגה שכיחה. עם זאת, הלבנת שיניים אינה גורמת לכתמים לבנים. העניין הוא שאם כבר יש על השיניים שלכם כתמים לבנים, יש סיכוי שהלבנתן תגרום לכתמים להיות גלויים יותר.

אתם תוהים מאיפה מגיעים הכתמים הלבנים האלה? כתמים לבנים על השיניים מקורם בהיפו-הסתיידות או מאובדן סידן באמייל השן. הסיבות הנפוצות להיפו-הסתיידות כוללות חשיפת יתר לפלואוריד, תזונה עשירה בסוכר או חומצה, רובד חיידקים כבד או הסרת רצועות וגשרים אורתודונטיים. למרות שהסרת כתמים לבנים היא מאתגרת, קיימות אפשרויות טיפול בנוסף להיגיינה וטיפול פה מומלצים.

אפשרויות טיפול לכתמים לבנים

הבה נבחן טיפולים אפשריים להפיכת כתמים לבנים לפחות גלויים.

  1. מי חמצן או קרבמיד מי חמצן: על פי איגוד השיניים האמריקאי, הלבנת שיניים עם מי חמצן או קרבמיד מי חמצן מפרקת כתמים, מה שעוזר להבהיר את צבע השן שמסביב והופך כתמים לבנים לפחות בולטים.
  2. מיקרו שחיקה של האמייל: אפשרות טיפול נוספת שהראתה תוצאות משמעותיות בניהול כתמים לבנים בשכבת השן החיצונית ביותר היא מיקרו-שחיקה באמייל, כפי שמתאר כתב העת העולמי למקרים קליניים. טיפול משפשף זה משלב חומצה הידרוכלורית ופומיס או משתמש בטכניקות אחרות עם משחה מסיסה במים של חומצה הידרוכלורית וחלקיקי סיליקון קרביד עדינים, כפי שמסביר כתב העת.

בדקו עם רופא השיניים שלכם איזו אפשרות מתאימה ביותר לצרכים ולמטרות שלכם.

מניעת כתמים עתידיים על השיניים

שמירה על שיניים לבנות דורשת שמירה ותחזוקה שוטפים. כתמים בשיניים חוזרים לפעמים ואפילו יכולים להיות עמידים לטיפולים. לכן אנו ממליצים לשמור על תקשורת עם רופא השיניים שלכם לגבי טיפולי הלבנה עתידיים בנוסף לכל בעיות שיניים אחרות. טיפול יומיומי, כמו צחצוח שיניים ושימוש בחוט דנטלי, עוזר גם במניעת כתמים.

באמצעות שמירה אדוקה, ניקוי שיניים מקצועי וטיפולי הלבנה, תוכלו להינות מחיוך יפה ולבן. אם אתם שוקלים טיפול הלבנה כלשהו, בדקו עם רופא השיניים שלכם לגבי האפשרות הטובה ביותר למזער כתמים לבנים המופיעים לאחר הלבנת שיניים ולשפר את החיוך שלכם. העולם ראוי לראות את החיוך הכי טוב שלכם.

רוצים עוד טיפים או הצעות ישר למייל?

הירשמו עכשיו