אישה שותה תה בשביל למנוע ריח רע מהפה

5 מאכלים שמסייעים בהסרת ריח רע מהפה בצורה מהירה

אתם בארוחת צהריים בפגישת עסקים חשובה ולפתע אתם מבינים...יש לכם ריח פה נורא! אל תכנסו לפאניקה. ישנם כמה פתרונות טבעיים קלים לעצור ריח רע מהפה במהירות כך שתוכלו להתרכז בדברים חשובים יותר.

1. תה ירוק

2. תפוחים

פירות וירקות פריכים יכולים לסייע לכם להפיק רוק, אשר עוזר לשטוף ריחות הנגרמים על ידי בקטריה ולמניעת פה יבש. כבונוס, נגיסה בתפוח יכולה לסייע לנקות את השיניים שלכם ולהסיר חלקיקי אוכל שיכולים גם כן לגרום לריח פה רע. השאירו תפוח בשולחן העבודה שלכם או שימו אחד בתיק שלכם בכל פעם שאתם חושבים שתצטרכו מרענן נשימה מהיר.

3. תפוזים ולימונים

יש לכם ריח רע מהפה בבוקר ? (אף אחד לא צריך לדעת!) נסו לסחוט לימון לכוס עם מים ושתו דבר ראשון כשאתם קמים בבוקר. אם אתם יוצאים לאכול, קחו חתיכת לימון ללעוס, או שימו תפוז בתיק שלכם או במשרד כחטיף מציל ריח פה לשעת חירום. ויטמין סי וייצור מוגבר של הרוק מפרי ההדר יסייעו לשפר את ריח הפה מיידית.

4. בזיליקום

יש לכם חשק לשום על הפיצה שלכם אך אתם חוששים שתחנקו את החברים שלכם עם ריח שום מהפה? פשוט הזמינו בזיליקום כתוספת שניה. יחד עם פטרוזילה ועשבי תיבול נוספים, הבזיליקום מכיל פוליפנולים המפרקים תרכובת גופרית שמובילה לריח שום מהפה. לכן לעסו עלי בזיליקום לאחר ארוחת הערב, ושטפו עם כוס גדולה של מים לריח פה רענן אף יותר.

5. קפה שחור

אם אתם קצרים בזמן ואינכם יכולים להשיג את האוכל או המשקאות מרענני הנשימה הללו, מים זה תמיד מקום טוב להתחיל בו. העבירו מים בפה להסיר את כל חלקיקי האוכל ולהשיב את רמת ה PH בפה שלכם, ושתו הרבה במהלך היום בכדי לסייע למנוע ריח רע מהפה כתוצאה מפה יבש. אתם במסעדה וזקוקים לעזרה מהירה? חמקו לשירותים עם כפית ובעדינות גרדו את הלשון להסיר בקטריה הגורמת לריחות. (אתם יכולים גם לשמור מגרד לשון בבית ולהפוך את זה לשגרה להגיינת פה!)

אם אתם מוצאים שאתם נלחמים מריח רע מהפה על בסיס קבוע, דברו עם רופא השיניים שלכם על מצבים אפשריים הגורמים לזה, כמו דלקת חניכיים, חורים בשיניים או בלוטות שקדים. אחרת, יש לכם כמה טיפים מוכחים שייסיעו לכם בכל מצב של ריח רע מהפה בביטחון!

רוצים עוד טיפים או הצעות ישר למייל?

הירשמו עכשיו