ילד מצחצח שיניים עם משחת שיניים לילדים

משחת השיניים הטובה ביותר לילדים עם חורים בשיניים

עבור ילדים, מחלת העששת היא בעיה נפוצה. מה היא משחת השיניים הטובה ביותר עבור ילדים עם חורים בשיניים? צחצוח השיניים במשחת שיניים המכילה פלואוריד זו הדרך לחיזוק השיניים. פלואוריד הוא מינרל טבעי שמחזק את השכבה החיצונית של השן, ידוע גם כאמייל, מגן מפני מתקפת חומציות שעלולה לגרום לעששת. קולגייט מציעה מגוון משחות שיניים עם טעמים כיפיים עבור ילדים בכל הגילאים לעזור להילחם בחורים בשיניים ולשמור על חיוכים בריאים ונקיים.

משחת השיניים כנשק כנגד חורים בשיניים

צחצוח שיניים פעמיים ביום עם משחת שיניים המכילה פלואוריד זו דרך מוכחת להגנה ולחיזוק שיניים שגדלות. באופן טבעי השיניים עוברות תהליך של דמינרליזציה ומינרליזציה מחדש; החיידקים בפה מפיקים חומצות אשר יכולות להמיס את אמייל השיניים. פלואוריד ומינרלים אחרים ברוק, כגון סידן ופוספט, יכולים לתקן או לבצע מינרליציה מחדש של השיניים. על ידי היפטרות מהפלאק, שעשוי מבקטריה, ובשימוש במשחת שיניים לילדים עם פלואוריד, אתם יכולים למקד את הטיפול בגורמי העששת ובמקביל לחזק את שיניי ילדכם.

בכדי לוודא שילדכם מקבלים את המירב ממשחת השיניים שלהם, וודאו שהם יצחצחו את שיניים למשך שתי דקות מלאות.

אלמנטים אחרים לבריאות פה טובה יותר

יש עוד דברים שתוכלו לעשות כדי להילחם בחורים בשיניים אצל ילדים מעבר לצחצוח שיניים עם משחת השיניים הטובה ביותר לילדים. שימוש בחוט דנטלי הינו חשוב גם כן להגנה מפני חורים בשיניים. עד שילדכם מבוגרים דיים, בדרך כלל בסביבות גיל 8, נקו את שיניהם עם חוט דנטלי לאחר שעזרתם להם בצחצוח השיניים. זה יסייע להסיר פלאק מאזור קו החניכיים ובין השיניים, מקומות שקשה למברשת השיניים להגיע אליהם.

קבעו תורים לפגישה עם רופא השיניים לילדים בכל שישה חודשים החל מגיל שנה. לא רק שרופא השיניים יכול לנקות את שיניי ילדכם באופן מקצועי ולבדוק סימנים לעששת, הוא גם יכול לתת להם טיפול בפלואוריד להגנה נוספת מעששת וחורים בשיניים. רופא השיניים יכול להמליץ על אפשרויות מינרליות נוספות כגון מתן ויטמינים או שתיית מים עם פלואוריד. וודאו לשאול על צריכת הפלואוריד של ילדכם בפגישה הבאה שלכם.

משחת שיניים המכילה פלואוריד היא המשחה הטובה ביותר לכל הילדים, לא רק לאלו עם חורים בשיניים. פלואוריד מגן על האמייל והינו חיוני לוודא ששיניים ראשוניות ושיניים של בוגרים שעדיין לא צמחו יהיו בריאות וחזקות. באם הילדים שלכם אוהבים לצחצח את שיניהם עם משחת שיניים בטעמי פירות כיפיים או יותר בטעמי מנטה למבוגרים שעדיין מגניבים לילדים, קולגייט מציעה הגנה מפני חורים בשיניים לכל הגילאים.

רוצים עוד טיפים או הצעות ישר למייל?

הירשמו עכשיו