משחת שיניים מומלצת על מברשת שיניים

חמישה סוגים של משחות שיניים מומלצות על ידי רופא שיניים

ישנן כמה סוגים של משחות - למעשה, הרבה סוגים. יש לכם משחת שיניים בטבליות, משחת שיניים המשלבת בתוכה גם מי פה וכמובן את משחת השיניים שלכם. בואו נתמקד באחרונה ברשימה? ישנן סוגים שונים ורבים של משחות שיניים לשרת מטרות שונות. כמה להלבנה, כמה נגד רגישות, כמה למניעה וכולן למעשה לרענון ולהגנה. איזה מהם הוא הנכון עבורכם? האם עליכם לבחור בסוג מסוים של משחת שיניים בכדי לשמור על בריאות השיניים תקינה? קרוב לוודאי שכן. בדקו את סוגי משחות השיניים מטה בכדי להחליט מהי המשחה הטובה ביותר עבורכם ועבור החיוך שלכם.

מה עושה משחת שיניים עם פלואוריד?

רופאי שיניים ממליצים על סוגים רבים של משחות שיניים. אך ככל הנראה ההמלצה מספר 1 של משחת שיניים היא משחת שיניים המכילה פלואוריד. פלואוריד הוא מינרל טבעי המצוי בכמעט כל משחות השיניים ויכול:

  • למנוע חורים בשיניים על ידי הקשחת אמייל השן שלכם.
  • להגן ולחזק את שיניכם מפני עששת.

מה משחת שיניים לילדים עושה?

אם תוכלו להפוך את צחצוח השיניים של ילדכם לכיפי, אתם מובילים בתהליך. ישנן אפשרויות טעמים שונות של משחות שיניים ועיצובים כיפיים על השפורפרות והמברשות כדי לוודא שיהיה יותר צחצוח ופחות בכי. על פי איגוד השיניים האמריקני, ישנם גם כמה דברים שכדאי לדעת על משחת השיניים של ילדיכם, במיוחד כמות ופלואוריד.

  • עבור ילדים מתחת לגיל 3, השתמשו במשחת שיניים עם פלואוריד בגודל של גרגר אורז.
  • לילדים בגילאי 3-6 שנים, השתמשו במשחת שיניים עם פלואוריד בגודל של גרגר אפונה.

מה עושה משחת שיניים נגד אבנית?

לפני שנענה על מה עושה משחת שיניים נגד אבנית, נבדוק ראשית מה זו אבנית. אבנית נוצרת עקב הצטברות של פלאק (רובד חיידקים) שהתקשה על השיניים שלכם. ניקוי מקצועי על ידי שיננית יסיר את כל האבנית שלכם. שגרת צחצוח וניקוי בחוט דנטלי יכולים לעזור ביותר בלמנוע יצירת אבנית ולעצור מחלת חניכיים. אם צוות רפואת השיניים ציין בפניכם הצטברות של אבנית, נסו להשתמש במשחת שיניים נגד אבנית למניעה של:

מה עושה משחת שיניים לשיניים רגישות?

האם קפה חם או מילשייק קר גורמים לכאב ואי נוחות בשיניים שלכם? יש לכם וודאי שיניים רגישות. נדיר שקיים מקור מדוייק, אך רוב הרגישויות בשיניים מקורן משורש חשוף או אמייל שנחלש. אם זה נשמע מוכר לכם, משחת שיניים לשיניים רגישות יכול לסייע ולספק:

  • הקלה מתמשכת למאכלים ומשקאות חמים או קרים.
  • פלואוריד להילחם בחורים בשיניים
  • יתרונות של הלבנת שיניים

מה עושה משחת שיניים להלבנה ולרענון הנשימה?

שני דברים שהולכים יד ביד לעיתים קרובות עם חיוך יפה - שיניים ישרות ולבנות. דברו עם האורטודנט שלכם לגביי הדבר הראשון. לגביי הדבר השני, משחת שיניים להלבנה יכולה לעזור מאוד. דברו עם צוות רפואת השיניים שלכם בנוגע לסוג משחת השיניים להלבנה הנכון עבורכם, כאשר חלקם:

  • מסייעים להלחם בכתמים על ידי סודה לשתיה.
  • מסייעים להבהיר את צבע השיניים באמצעות מי חמצן
  • מספקים את השילוש הקדוש של משחות השיניים: הלבנת שיניים ביתית, רענון נשימה ומניעת עששת.

משחת השיניים הנכונה קיימת בשבילכם. אתם יכולים לנסות סוגים שונים של משחות שיניים. אתם גם יכולים לשוחח עם צוות רפואת השיניים שלכם לקבלת דעה מקצועית על משחת השיניים הטובה ביותר עבור השיניים והפה שלכם. איזו משחת שיניים שתחליטו עליה, צחצוח נכון ושימוש בחוט דנטלי באופן קבוע הם המרכיב העיקרי. ביצוע מחקר ורצון בכדי למצוא את משחת השיניים המתאימה לכם הוא המדד הטוב ביותר שאתם בדרך הנכונה לחיוך בריא.

רוצים עוד טיפים או הצעות ישר למייל?

הירשמו עכשיו