אישה מחייכת בחוץ.
Badge field

המדריך המלא לעטים להלבנת שיניים

חיוך בהיר ולבן יותר לא רק משפר את המראה שלנו - זה גם משפר את הביטחון שלנו. אז זה לא פלא שיש לנו כל כך הרבה מוצרים להלבנת שיניים ללא מרשם מעבר למשחת שיניים מלבינה. מוצר אחד כזה הוא עט להלבנת שיניים, שניתן להוסיף לשגרת הטיפול שלכם בפה כדי לשפר את הבהירות והלובן של השיניים שלכם. כאן, נדון במהם, ביעילות שלהם וכיצד להשתמש בהם.

מהו עט להלבנת שיניים?

שיניים עלולות להיות מוכתמות ממזונות צבעוניים, כגון פירות יער, רטבים אדומים, קפה, תה, יין אדום, משקאות מוגזים בצבע כהה וסיגריות. כמו משחת שיניים להלבנת שיניים, עט להלבנת שיניים נלחם בכתמים הנפוצים האלה - אבל הוא שונה ממשחת שיניים בגלל הגודל, הניידות והנוחות הכללית שלו.

מבחינה מבנית, מדובר בצינורות פלסטיק דקים המכילים ג'ל הלבנה ונועדו להיות קטנים וניידים. עטים אלו יכולים לעזור לשפר את צבע השיניים שלכם על ידי הסרת שאריות כתמים מכל שן. לעתים קרובות מוצרי הלבנה אלו מספקים תוצאות נראות לעין במהירות - לפעמים, אפילו לאחר סבב השימוש הראשון שלכם.

עטים להלבנת שיניים הם אידיאליים אם אתם מעוניניים בליטוש ללובן השיניים שלכם ברגע האחרון, אולי כי יש לכם אירוע מיוחד מתקרב או שאתם רצים להוסיף קצת נצנוץ בפרק זמן קצר. ואין מה להתבייש אם אתם רוצים להאיר את החיוך שלכם; תסכול מצבע השיניים הוא נפוץ למדי; על פי מאמר מ 2016 ב - Operative Dentistry, למעלה משליש מהאמריקאים אינם מרוצים מצבע השיניים שלהם. אז אם אתם מחפשים שיטה מהירה ופשוטה להבהרת החיוך שלכם, עט הלבנת שיניים יכול להיות אופציה מצוינת.

רכיבים

אז איך עובדים עטים להלבנת שיניים? כמו רוב מוצרי הלבנת השיניים ללא מרשם, עטים להלבנת שיניים מכילים בדרך כלל אחת משני חומרי ההלבנה: מי חמצן או קרבמיד מי חמצן. על פי איגוד רופאי השיניים האמריקאי, מלביני שיניים אלו מפרקים כתמים לחתיכות קטנות יותר. עם הזמן, הכתם נהפך לפחות מרוכז וגורם לשיניים שלכם להיראות בהירות יותר. ראוי לציין שלפי מחקר משנת 2016 ברפואת שיניים אופרטיבית, אין הבדל משמעותי ביעילות של שני חומרי ההבהרה האלו, ולכן עט המכיל חומר הבהרה כלשהו יהיה אופציה טובה. אם אתם מעוניינים להשתמש בעט להלבנת שיניים או אם אתם סקרנים לגבי סוגים אחרים של שיטות להלבנת שיניים, שוחחו תחילה עם רופא השיניים שלכם כדי לדון באפשרות הטובה ביותר עבור הצרכים שלכם.

נוחות

היתרון העיקרי של עטים להלבנת שיניים הוא הנוחות - בניגוד למגשי הלבנה ורצועות הלבנה, עט הלבנה הוא נייד וקטן מספיק להכניס לכיס או לארנק שלכם כדי שתוכלו לקחת אותו לדרך. יתרון נוסף של עטים להלבנת שיניים הוא שהם מהירים ופשוטים יחסית לשימוש. בעוד שההוראות עשויות להשתנות ממוצר למוצר, היישום כולל בעיקר כמה שניות של סיבוב העט ויישום - זהו!

כמה הם יעילים?

כשמדובר ביעילות של עטים אלה, זה באמת תלוי בסוג הכתמים שלכם ובתהליך היישום. ראשית,לא כל הכתמים נוצרים שווים: חומרי ההלבנה האלה כנראה ילבינו כתמים צהובים אבל ככל הנראה לא ילבינו כתמים חומים או אפורים. כמו כן, שיטת הלבנה זו לא תעבוד על כתרים, פורנירים או סתימות. חשוב גם לעקוב מקרוב אחר ההוראות, מכיוון שחומרי ההלבנה חייבים להישאר על השיניים שלכם למשך זמן מסוים כדי שהפרוקסידים יתקשרו עם הכתמים, כך שתצטרכו להימנע מאכילה, שטיפה ושתייה לאחר המריחה. זה יכול להיות מאתגר - אבל הישארו חזקים; זה יהיה שווה את זה!

עם זאת, אם אתם משתמשים בעט ההלבנה על השיניים הצהובות שלכם בצורה נכונה, אתם אמורים לראות תוצאות מהירות. אם אתה מחפשים הלבנה משמעותית יותר לשיניים שלכם, לרופא השיניים שלכם יהיו אפשרויות חזקות יותר, שכן מוצרים ללא מרשם מכילים בדרך כלל כמות פחות מרוכזת של חומרי הבהרה ממה שרופא השיניים משתמש. שוב - דברו עם איש מקצוע לגביי סוג שיטת הלבנת השיניים הטוב ביותר.

כיצד להשתמש

ככל הנראה ההוראות יאמרו לכם להשתמש בו פעמיים ביום. כך עובד בדרך כלל עט להלבנת שיניים:

  1. ראשית, התחילו בצחצוח שיניים עם מברשת שיניים בעלת סיבים רכים.
  2. לאחר צחצוח שיניים יסודי, הסירו את המכסה העליון של העט וסובבו את תחתית העט עד שתראו את הג'ל על קצה המברשת.
  3. לאחר מכן, יש למרוח שכבה דקה של ג'ל הלבנה על פני כל שן, ולוודא שכל פני השן תהיה במגע עם ג'ל ההלבנה.
  4. המוצר צריך להשאר על השיניים כדי לעבוד.

רוצים עוד טיפים או הצעות ישר למייל?

הירשמו עכשיו