נערה צעירה מחייכת.
Badge field

משחת שיניים להלבנת שיניים: האם זה עובד?

אתם רוצים שהשיניים שלכם יהיו קצת יותר לבנות. אתם עומדים במעבר של משחות השיניים וחושבים לקנות משהו עבור זה. אולי משחת שיניים חדשה תעשה את העבודה. אתם תוהים, "האם משחת שיניים להלבנת שיניים עובדת?" היא בוודאי יכולה לעזור. הנה מה שכדאי לדעת.

מה מכילה משחת שיניים מלבינה

ישנם סוגים רגילים של משחות שיניים שאינן מלבינות, שמיוצרות כדי לשפר את בריאות הפה שלכם ולעזור להסיר כמה מהכתמים על שטח השן בזמן שהן מנקות את השיניים. משחת שיניים מלבינה נועדה להבהיר את החיוך שלכם. איך עובדת משחת שיניים מלבינה? היא כוללת מרכיבים שמסירים יותר כתמי שטח מאשר משחת שיניים רגילה שאינה מלבינה. 

הכתמים יכולים להיות חיצוניים (על פני השטח) או פנימיים (מופיעים בתוך השן). ישנן פורמולות שונות כדי לטפל בכל סוג של כתם. משחת שיניים המכילה סיליקה, מרכיב שוחק, מסירה כתמים חיצוניים על ידי קרצוף פני השיניים. מוצרים עם מי חמצן יכולים להלבין כתמים פנימיים על ידי הבהרה. מי חמצן למעשה מסירים כתמי משטח ומלבינים. ואילו סיליקה רק מסירה את הכתם.

הנה כמה טיפים שכדאי לקחת בחשבון בעת בחירת משחת השיניים המלבינה שלכם. כמו כן, חפשו כזו שזכתה בגושפנקא של איגוד רופאי השיניים האמריקאי.

להשיג את המירב ממשחת השיניים שלכם

אז החלטתם שאתם עוברים למשחת שיניים להלבנת שיניים. כמה זמן לוקח לראות תוצאות? זה יכול לקחת כמה שבועות עד שתראו הבדל בחיוך שלכם. עם זאת, אם אתם עדיין עושים דברים שיכתימו את השיניים שלכם מלכתחילה, ייתכן שאתם מבטלים את התוצאות החדשות או שאתם לא רואים את התוצאות שציפיתם לראות. הנה כמה מהדברים האלו:

  • שותים קפה
  • שותים יין אדום
  • מעשנים או משתמשים במוצרי טבק ללא עשן
  • אוכלים סלק או אוכמניות

אנחנו מבינים את זה. אתם לא רוצים לוותר על הדברים שאתם אוהבים בשביל שיניים לבנות יותר. במקום להימנע מהדברים האלו (חוץ מטבק, אתם באמת צריכים להפסיק עם זה), זכרו לצחצח שיניים אחרי האוכל ולשתות הרבה מים במהלך הארוחה כדי לשטוף את הפה. זה גם טוב לצחצח שיניים אחרי שתיית קפה ויין אדום.

אפשרויות הלבנה נוספות

אם אתם מחפשים תוצאות הלבנה דרמטיות יותר, ייתכן שתזדקקו למשהו נוסף. אם אתם רוצים חיוך לבן עוד יותר, יש אפשרויות אחרות. חלקן נעשות במרפאת רופא השיניים שלכם; רופא השיניים שלכם יכול לתת מרשם לשימוש ביתי ואחרות זמינות בבית המרקחת המקומי שלכם. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להתחיל ביעוץ עם רופא השיניים שלכם. הנה כמה מהאפשרויות.

  • טיפול הלבנת שיניים, הכולל בדרך כלל שימוש בחומרי הלבנה ובאור מיוחד.
  • מוצרי הלבנה ביתיים, כגון עט הלבנה, להלבנת השיניים. עדכנו את רופא השיניים שלכם אם יש לכם שיניים או חניכיים רגישות.

דברים אחרים שיש לקחת בחשבון

אם יש לכם שיניים אפורות או צהובות, ייתכן שלא תשיגו חיוך לבן לחלוטין. כמו כן, טיפולי הלבנה לא ישנו את הצבע של סתימות, פורנירים או כתרים.

משחת שיניים מלבינה היא דרך זולה וקלה להסיר כתמים. זה ייקח קצת זמן, וייתכן שתצטרכו לבצע כמה שינויים באורח החיים (כמו כמות הקפה שאתם שותים), אבל אתם יכולים להשיג תוצאות טובות. אם אתם רוצים להבהיר את החיוך שלכם אפילו יותר, שוחחו עם רופא השיניים שלכם על האפשרויות. חיוך בהיר ולבן הוא דרך נהדרת ליום נפלא של מישהו, במיוחד ליום שלכם.

רוצים עוד טיפים או הצעות ישר למייל?

הירשמו עכשיו