זוג מבצע הלבנת שיניים בבית

האפשרויות הטובות ביותר להלבנות שיניים ביתיות עבורכם

אחד הגורמים להכתמת שיניים יכול להיות אחד מהמאכלים והמשקאות האהובים עליכם, כמו קפה, יין ומשקאות חומציים אחרים. זה לא אומר שאתם צריכים להפסיק להתפנק. הנה כמה טיפולי הלבנה בבית שיעזרו לשפר את החיוך שלכם.

כיצד תוכלו להלבין את שיניכם בבית

אתם חושבים להלבין את החיוך שלכם? התחילו בייעוץ עם רופאי שיניים; הם יזהו את הגורם לשינוי הצבע וימליצו על טיפול הלבנת השיניים הביתי המתאים לכם ביותר. הידעתם שיש סוגים שונים של כתמי שיניים? כתמים חיצוניים הם כתמי שטח הנגרמים על ידי מזונות ומשקאות מסוימים כמו קפה, יין ומשקאות חומציים. עישון סיגריות ומוצרי טבק אחרים יכולים גם הם לתרום להצהבת שיניים. החדשות הטובות הן שרוב מוצרי הלבנת שיניים ביתיות ומוצרים ללא מרשם יכולים להסיר כתמים המופיעים על השכבה החיצונית של השיניים (אמייל השן).

פלטות להלבנת שיניים ביתיות מותאמות אישית

פלטות להלבנת שיניים מותאמות אישית הן אפשרות להלבנה המסופקת על ידי רופא השיניים שלכם לשימוש בבית. רופא השיניים שלכם ימרח חומר הלבנה על השיניים שלכם באמצעות פלטות להלבנת שיניים מפלסטיק המותאמות במיוחד לשיניים שלכם. תוכלו להרכיב את הפלטות האלה בנוחות בביתכם והן יגיעו עם הוראות שימוש. למרות שהן אינן מציעות תוצאות מיידיות, פלטות להלבנת שיניים בבית יכולות לעשות הבדל ניכר בכתמי פני השטח.

מוצרים להלבנת שיניים ללא מרשם

הוספת משחת שיניים מלבינה, ג'ל או מי פה לשגרת ניקוי הפה שלכם יכולה להפחית את שינוי צבע השיניים. מוצרים אלה ללא מרשם מכילים ריכוז קטן יותר של מרכיבי הלבנה מאשר טיפולי הלבנה במרפאה, ועדיין עוזרים להלבין את החיוך. זכרו תמיד לעקוב אחר ההוראות שעל האריזה כדי להבטיח שאתם משתמשים נכון במשחת הלבנה.

למרות שמוצרים ביתיים ומוצרים ללא מרשם עשויים שלא לעזור עם כתמים פנימיים (כתמים בתוך מבנה השן), רופא השיניים שלכם עשוי להמליץ ​​על טיפולי הלבנה במרפאה לכתמים קשים יותר הנגרמים על ידי תרופות מסוימות או מצבים בריאותיים.

הרגלים לשיניים לבנות יותר

הדרך הטובה ביותר לשמור על חיוך בהיר ולמנוע את הכתמת שיניים היא על ידי תרגול היגיינת פה טובה. שמרו על שיניים נקיות והגנו על בריאות השיניים שלכם עם השלבים הקלים הבאים בבית:

  • צחצחו את השיניים פעמיים ביום
  • נקו בין השיניים עם חוט דנטלי או מוצרי ניקוי אינטרדנטליים
  • הגבילו מאכלים ומשקאות שיכולים להכתים את השיניים שלכם
  • בקרו אצל רופא השיניים שלכם באופן קבוע

תוכלו לקבל את החיוך הלבן והיפה שמגיע לכם מנוחות ביתכם. זכרו לדבר תחילה עם רופא השיניים שלכם כדי שתוכלו למצוא את האפשרות הטובה ביותר להלבנת שיניים. אם יש לכם כתמי שיניים חיצוניים שנגרמים לרוב על ידי הרגלים יומיומיים כמו עישון סיגריות ואפילו כמה מהמשקאות האהובים עליכם, מלביני שיניים ביתיים יכולים להסיר כתמים ולשפר את החיוך שלכם. שמרו על השיניים שלכם כדי למנוע מכתמים חדשים להתפתח. צחצחו שיניים פעמיים ביום ונקו אזורים שקשה להגיע אליהם עם חוט דנטלי או אביזרים אחרים לניקוי בין שיניים. לבסוף, אל תשכחו לבקר אצל רופא השיניים שלכם לניקוי קבוע.

רוצים עוד טיפים או הצעות ישר למייל?

הירשמו עכשיו