אישה עם שיער חום מברשת את שינייה בשמחה.

שלושה טריקים זולים להלבנת שיניים

תמיד טוב להסתכל על הצד החיובי של הדברים. זה לא שונה כשמדובר בשיניים שלכם. רוב האנשים יעדיפו שיניים לבנות יותר עבור חיוך בהיר יותר. אין בעיה. אבל יכולים להיות כמה מכשולים בשמירה על שיניים לבנות וקבלת הביטחון שמתלווה לחיוך בהיר. למרבה המזל, יש לנו שלושה טיפים להלבנת שיניים שיעזרו לכם להשיג חיוך בהיר יותר ויעשו אתכם שמחים יותר - במחיר נוח.

1. שימו לב מה אתם אוכלים

לא, אנחנו לא מתכוונים לכך שאתם צריכים לצרוך את הארוחות שלכם מול המראה. אלא, תהיו מודעים למה שאתם אוכלים ועל ההשפעה שיכולה להיות על הכתמה ושפשוף של השיניים.

כמה מאכלים שיש לקחת בחשבון:

  • וגאאגוזים: על פי איגוד רופאי השיניים האמריקאי, הם גורמים ליותר ייצור רוק, ובכך עוזרים לשטוף את שאריות המזון ולהילחם בעששת.
  • תפוחים וסלרי: הפירות והירקות הפריכים האלה עוזרים להלבין את השיניים שלכם על ידי שפשוף כתמי שטח.
  • גבינה: רוב הגבינות מספקות סידן וחלבון שמחזקים את האמייל שלכם, בעוד שגבינות קשות יותר, כמו פרמזן, עוזרות להסיר כתמי שטח.

כמה מאכלים שכדאי להמנע מהם:

  • פירות יער כהים
  • יין אדום
  • קפה
  • קארי בהיר

אם אתם משוגעים על אגוז קפה או שאתם סומלייה במקרה - זכרו לשטוף את הפה במים כמה שיותר. זה יעזור לשטוף את המאכל או המשקה שבא במגע עם האמייל שלכם להפחתה של כתמים.

2. טפלו בשיניים שלכם

הגיינת ניקוי פה נאותה היא אולי הדרך הזולה הטובה ביותר להלבנת שיניים. מציאת השגרה המתאימה ושימוש במוצרים הנכונים יכולים לעשות את ההבדל. אז מה כדאי לעשות? אתם יכולים:

  • לצחצח שיניים פעמיים ביום: זה יעזור להסיר הצטברות רובד חיידקים, כתמים ושינוי צבע לפני שהם מתקבעים.
  • השתמשו במשחת שיניים מלבינה: משחה עם מי חמצן המשמשת את רופאי השיניים במהלך טיפולי הלבנת שיניים היא יעילה וזולה.

3. נסו מוצרים ביתיים להלבנת שיניים

טיפול הלבנה במרפאת רופא השיניים יכול להיות מאוד יעיל - אך גם יקר. עם זאת, הפורמולה של משחת השיניים להלבנת השיניים שלכם בתוספת כל אחת מהאפשרויות שלהלן יכולה להשתוות לתוצאות שבוודאי יגרמו לכם לחייך.

הדבר החשוב ביותר כאשר בוחנים אפשרויות להלבנת שיניים הוא למצוא את האפשרות המתאימה ביותר עבורכם. התייעצות עם רופא השיניים שלכם יכולה לעזור לקבוע את הדרך הנכונה עבורכם. אולי מדובר רק ב טיפול ביתי נאות בפה. אולי זה טיפול להלבנת השיניים על ידי רופא השיניים שלכם. או שאולי בחירה חסכונית יותר תהיה עדיפה לכם עכשיו. אם אכן כך, אתם תחייכו כל הדרך אל הבנק.

רוצים עוד טיפים או הצעות ישר למייל?

הירשמו עכשיו