נערה מתביישת בשיניים עם תפרחות תוך תפיסת מקלונית ירוקה.

איך להלבין שיניים עם גשר בשיניים

יש לכם גשר בשיניים כדי לקבל חיוך בריא ויפה. זה דבר שלוקח זמן. תצטרכו להיות עם זה זמן מה. לבנתיים, אתם אולי חושבים להלבין את השיניים. האם אתם יכולים להלבין את השיניים בזמן שיש לכם גשר בשיניים? מהם האתגרים הצפויים לכם? הנה מה שנוכל לומר לכם.

הלבנה במרפאת השיניים

זה כרוך בחומר הלבנה חזק שנמרח על השיניים שלכם, ושימוש באור מיוחד כדי להאיץ את תהליך ההלבנה. הליך זה מבוצע על ידי רופא השיניים שלכם וזה מתבצע בביקור אחד או שניים במרפאה. זה עובד. השיניים שלכם יהיו לבנות יותר; אבל עם זאת, החומר המלבין לא ילבין מתחת לגשר שלכם. אז, כאשר הגשר שלכם יוסר, אתם תראו היכן הוא היה.

הלבנה ביתית

היא דומה לטיפול במרפאת השיניים, אבל חומר ההלבנה מותאם לשימוש ביתי. אתם יכולים לרכוש את זה בעצמכם בבית המרקחת או במרפאת השיניים שלכם.

משחת שיניים מלבינה

אם יש לכם גשר, משחת שיניים מלבינה עשויה להיות הפתרון הטוב ביותר עבורכם. היא מסירה כתמי משטח ללא הלבנה. בנוסף, יש לה פלואוריד שמחזק אמייל. משחת שיניים מלבינה לא משנה את צבע השיניים שלכם, כך שלא יהיו לכם הפתעות לא נעימות כשיגיע הזמן להוריד את הגשר.

יש לכם גשר בשיניים, ואתם חושבים להלבין שיניים. טיפולי הלבנה במרפאת השיניים וטיפולים בבית יכולים לעבוד, אבל יש להם מגבלות. אולי עדיף להשתמש במשחת שיניים מלבינה להסרת כתמים לעת עתה ולהמתין עד להסרת הגשר כדי לעבור טיפול הלבנה מקצועי יותר.

רוצים עוד טיפים או הצעות ישר למייל?

הירשמו עכשיו