מקצוען רפואה שיניים בודק את שיני הגבר

מהן האפשרויות הטובות ביותר להלבנת שיניים מיידית?

טכנולוגיית הלבנת שיניים היא מהירה, בטוחה ויעילה יותר מבעבר. יש מגוון רחב של אפשרויות הלבנה שזמינות בחנויות. אם יש לכם אירוע מיוחד בקרוב, למדו עוד על טיפולי הלבנה כמעט מיידיים הזמינים במרפאת רופא השיניים שלכם ואפשרויות ללא מרשם בהן תוכל להשתמש בכל עת.

טיפולי להלבנת שיניים מיידית אצל רופא השיניים שלכם

טיפולי הלבנה מקצועיים הם הדבר האמיתי. רופא השיניים שלכם יכול לתפור טיפול הלבנה ספציפי לשיניים שלכם, כולל יצירת טביעה של השיניים שלכם עבור מגש הלבנה מותאם אישית או טיפול הלבנה במרפאה. טיפול הלבנה במרפאה לוקח בדרך כלל יותר מביקור אחד. כל ביקור יכול לקחת 30 עד 90 דקות, תלוי מה רופא השיניים שלכם חושב שהכי מתאים עבורכם. על פי איגוד השיניים האמריקאי, רופא השיניים שלכם יכול להשתמש בהלבנת שיניים המופעלת באור או בלייזר, טיפול שמצריך רק ביקור אחד.

לאחר הלבנת שיניים אצל רופא השיניים שלכם, תוכלו לנסות מוצר ביתי ללא מרשם לשמירה על החיוך הנוצץ שלכם. האקדמיה האמריקאית לרפואת שיניים קוסמטית מדווחת כי שיטות הלבנה במרפאה נוטות להיות מהירות ויעילות יותר ממה שניתן לקנות בחנויות. כך עובדים בדרך כלל הטיפולים במרפאה:

  • רופא השיניים שלכם מורח ג'ל על החניכיים שלכם כדי להגן עליהם מפני חומר ההלבנה.
  • לאחר מכן, הוא משתמש בחומר הלבנה - מי חמצן מרוכזים - לשמונה השיניים הקדמיות שלכם.
  • לאחר מכן, רופא השיניים שלכם מאיר אור מיוחד על השיניים שלכם כדי לשפר את אפקט ההלבנה.
  • תוך שעה אחת, השיניים שלכם יכולות להיראות ב-8 עד 10 גוונים בהירים יותר.

איך עובדת משחת שיניים להלבנה

משחת שיניים להלבנת שיניים היא אפשרות טובה להלבנת שיניים בצורה בטוחה, תוך שמירה על שגרת טיפול הפה הרגילה שלכם. משחת שיניים להלבנה עשויה לכלול מי חמצן להלבנת שיניים. בסוגי משחות שיניים אלה ללא מרשם ידרשו בדרך כלל ארבעה שבועות של שימוש יומיומי כדי לראות הבדל ניכר בגוון. משחת שיניים מלבינה יכולה לשמור על תוצאות טיפולי ההלבנה במרפאת השיניים ויכולה להגן מפני עששת, בדיוק כמו סוגים אחרים של משחות שיניים.

טיפים נוספים להלבנת שיניים

על פי האקדמיה לרפואת שיניים כללית, הלבנת שיניים תעבוד הרבה יותר מהר אם תעקבו אחרי הטיפים הבאים:

  • הקפידו לפגוש את רופא השיניים שלכם כדי להבטיח שהשיניים והחניכיים שלכם בריאים
  • הימנעו ממזון ומשקאות מכתימים כמו פירות יער, קפה, יין אדום ותה במהלך ואחרי טיפול ההלבנה
  • המנעו ממוצרי טבק

אמנם קיימות בחנויות מספר אפשרויות להלבנת השיניים, אך רופא השיניים שלכם יידע איזו אפשרות הלבנה היא הטובה ביותר. בקשו מרופא השיניים או השיננית שלכם המלצות אם אתם צריכים אפשרות לשימוש ביתי במחיר סביר.

רוצים עוד טיפים או הצעות ישר למייל?

הירשמו עכשיו