אישה לאחר הלבנת שיניים מומלצת

כיצד לבחור את שיטת הלבנת השיניים

ידוע כי מזונות ומשקאות רבים מכתימים את השיניים שלכם. אולי שמתם לב שהחיוך שלכם לא לבן כמו פעם. אם אתם מעוניינים לנסות מוצר או טיפול להלבנת שיניים אך אינכם יודעים מאיפה להתחיל, תוכלו להתחיל כאן. למדו על ההבדלים בין מוצרי ההלבנה השונים, מדוע הלבנת שיניים אצל רופא השיניים כל כך יעילה וכיצד לבחור את המוצר הטוב ביותר עבורכם.

הלבנת שיניים מקצועית

טיפול מקצועי משיג בדרך כלל את ההלבנה המהירה והיעילה ביותר במרפאת רופא השיניים. טיפולי הלבנה במרפאת השיניים מכילים חומרי הלבנה בריכוז גבוה יותר מאשר מוצרים ללא מרשם. למעשה, אנשים רבים יכולים להבחין בשיניים לבנות יותר לאחר ביקור אחד. עם זאת, רבים אחרים עשויים להזדקק לעד שלושה ביקורים כדי להשלים את הטיפול.

רוב מרפאות השיניים מציעות שירותי הלבנה מקצועיים, לרבות טיפולים במרפאה ומוצרים לשימוש ביתי. תדרש בדיקה כדי לקבוע אם אתם מועמדים להלבנת שיניים. אם אתם עומדים בתנאים, ייתכן שתצטרכו להשלים תחילה הליכים דנטליים אחרים, כגון טיפול בחורים או במחלת חניכיים. הפה שלכם צריך להיות בריא לפני שמתחילים בטיפולי הלבנה. הלבנת שיניים מקצועית יכולה להתבצע במרפאה באמצעות ג'לים ואור מיוחד להעצמת האפקט.

פלטות לשיניים מותאמות אישית להלבנה ביתית

פלטת לשיניים בהתאמה אישית שתמלא בג'ל הלבנה שמסופק על ידי רופא השיניים שלכם ותתלבש בבית. מוצרים שונים ידרשו שימוש בפלטה בשעות שונות של היום ולמשכי זמן שונים. רופא השיניים שלכם ינחה אותכם כיצד להשתמש במוצר כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר. לאחר שסיימת את טיפולי ההלבנה הביתיים שלכם, רופא השיניים שלכם יצטרך לבדוק אתכם כדי להעריך את הצלחת טיפול ההלבנה שלכם.

הלבנת השיניים בבית היא נוחה יותר. עליכם לעקוב אחר ההוראות בקפידה כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר ולהשתמש במוצר בצורה בטוחה. כל מוצרי ההלבנה עלולים לגרום לרגישות בשיניים ועלולים לגרות את רקמת החניכיים במגע ממושך.

הליכי הלבנת שיניים מקצועיים במרפאת השיניים הם הדרך המהירה והיעילה ביותר להלבנת שיניים. רופא השיניים שלכם יכול לעקוב מקרוב אחר התקדמות הליך ההלבנה שלכם תוך הגנה על השינים והחניכיים שלכם. עם זאת, טיפולים אלה עשויים להיות יקרים, וביטוח השיניים שלכם עשוי שלא לתת כיסוי לטיפולים הללו. למרבה המזל, מוצרי הלבנת שיניים הניתנים לרכישה בחנויות יכולים להסיר כתמי שטח רבים ולהעניק לכם חיוך לבן יותר באופן ניכר. בקשו מרופא השיניים שלכם להמליץ על מוצרים ספציפיים להלבנת שיניים ללא מרשם שבטוחים לשימוש מכיוון שחלק מהמוצרים עשויים להיות שוחקים מדי לשימוש קבוע.

באילו מוצרים עלי להשתמש כדי להלבין את השיניים שלי?

אתם לא בהכרח צריכים לשנות את ההרגלים שלכם כדי להלבין את השיניים. ישנם כמה מוצרים שתוכלו להוסיף לשגרת היומיום שלכם או לזרוק בתיק להלבנה בנסיעה. מוצרי הלבנה בבית כוללים:

  • משחת שיניים מלבינה
  • שטיפת פה מלבינה
  • עטי הלבנה מלבינים
  • רצועות הלבנה
עטי הלבנה

עטי הלבנה הם מהירים, קלים וניידים. עטי הלבנה הם מברשות דקות מלאות בג'ל הלבנה. כדי להלבין את השיניים, פשוט מורחים שכבה דקה של ג'ל על השיניים, בדומה למריחת לק. כדי להבטיח הלבנה אחידה, יש למרוח את הג'ל על כל המשטח הקדמי של כל שן.

עטי הלבנה מושלמים לשימוש לפני אירוע מיוחד. עטי הלבנה עשויים לייצר הבדל ניכר בגוון השיניים על ידי הבהרת השכבה החיצונית של אמייל השן. עם זאת, הג'ל אינו חודר לשכבות העמוקות של השן, מה שמגביל את התוצאה הכוללת.

משחת שיניים ומי פה להלבנה

אם אתם רוצים להסיר כתמים מהשיניים שלכם בהדרגה, משחת שיניים ושטיפת פה להלבנה הן אפשרויות פשוטות. ישנם מספר סוגים של משחות שיניים שיכולים להאיר את החיוך שלכם, כולל משחת שיניים עם כמויות קטנות של מי חמצן, שחודרת את השן כדי להלבין, וסודה לשתייה, שעוזרת להסיר כתמים מפני השטח. משחת שיניים מלבינה משמשת בדיוק כמו סוגים אחרים של משחת שיניים. כל שעליכם לעשות הוא לצחצח פעמיים ביום, ועם הזמן, השיניים שלכם יתבהרו.

משחת שיניים מלבינה ושטיפת פה מלבינה פועלות בהדרגה על ידי הסרת כתמים מהאמייל שלכם תוך כדי צחצוח ושטיפה. הן עוזרות להסיר כתמים של מזונות ומשקאות מכתימים כמו קפה ויין אדום. עם זאת, משחת שיניים מלבינה אינה מבהירה שיניים כמו פלטות הלבנה מקצועיות לשיניים או ג'לים.

משחת שיניים מלבינה היא גם בחירה טובה לשמירה על גוון השיניים שלכם לאחר הלבנה מקצועית ולהבטיח שהשיניים נשארות לבנות לאורך תקופה ארוכה יותר, במיוחד אם אתם ממשיכים לצרוך מזון ומשקאות הגורמים לכתמים.

רצועות הלבנה

רצועות הלבנה ללא מרשם ניתנות לרכישה במגוון החנויות אונליין וזמינות בעוצמות שונות. מוצרים אלה מורכבים מרצועות פלסטיק דקות מצופות בג'ל הלבנה בצד אחד, בעזרתו מצדמידים אותם לפני משטח השיניים הקדמיות. רוב האנשים משתמשים בשתי רצועות, אחת על השיניים העליונות ואחת על השיניים התחתונות, אותן ניתן ליישם בו זמנית.

רצועות הלבנה הן מאוד נוחות ופופולריות, אבל חיוני לעקוב אחר הוראות וזמן השימוש בקפידה כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר. יש להקפיד לא לשים את הרצועה על קו החניכיים, שכן הג'ל עלול לגרות את הרקמה. רצועות הלבנה אינן ניתנות לנשיאה או פשוטות כמו עטים או משחת שיניים, אבל הן נוטות להכיל יותר חומר הלבנה או מי חמצן בג'ל מאשר מוצרים ניידים אלה.

דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שבוחרים מוצרים להלבנת שיניים

חשוב ביותר להתייעץ עם רופא השיניים שלכם לפני כל שימוש במוצר להלבנת שיניים. הלבנת שיניים אינה מתאימה לכולם ואינה מומלצת לילדים.

הלבנה כימית עלולה לגרות שיניים וחניכיים רגישות, במיוחד אם יש לכם מחלת חניכיים. אם על השיניים שלכם ישנם כתמים חומים או אפורים, ייתכן שהן לא ילבינו באופן שווה. לא ניתן להלבין סתימות וכתרים והם עלולים להיראות כהים יותר אם שיניים סמוכות מולבנות. אם אתם מתכננים להחליף סתימות או כתרים ישנים יותר, הלבינו תחילה את השיניים כדי שרופא השיניים יוכל להתאים את עבודת השיניים החדשה שלכם לגוון הבהיר יותר.

ישנן מספר אפשרויות להלבנת שיניים, אך רופא השיניים שלכם יכול לעזור לכם לעשות את הבחירה הנכונה עבור המצב שלכם, כולל חלופות כמו ציפויים כדי להאיר את החיוך שלכם.

רוצים עוד טיפים או הצעות ישר למייל?

הירשמו עכשיו